01 Mart 2016
#5001429

Lacoste Alınan Ürünün 20 Gün İçinde İade

Ocak ayında Lacoste İstinye park şubesinden aldığım trikonun ilk yıkmada (tüm yıkama talimatlarına uyarak) renginin istenilen renkten uzaklaşması, tüylenme yapması ve tüm formunu kaybetmesi verilen paranın karşılığını gerçekten vermediğinin göstergesidir. 30 gün dolmadan mağazaya getirmeme rağmen, inceleme yapılması gerektiği bilgisini iletmelerinin ardından 10 gün geçti tabi ki arayan soran yok! Sanırım bu ülkede iyi para vererek hiçbir ürünü almamak lazım. Tebrikler Lacoste 2000 yılında aynı sorun nedeni ile aldığım ürünümü değiştirmedin 15 yılda tarzınızın değişmemiş olduğunu gösterdin bana.

Ediz Ediz 133 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ediz22 Mart 2016

    Gidip bu ürünlerin sahtesini alın dedirtmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Dünyanın parasını alıp bir de ukala tavırlar sergilemeniz harika gerçekten. Bravo Lacoste, bir bravoda size gereğinden fazla paralar ödeyerek havaya girmenizi sağlayan biz tüketicilere.

  • Lacoste Temsilcisi02 Mart 2016

    Sayın OLMEZ, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz ürünleri 30 gün içerisinde kullanılmadığı taktirde değişim yapıldığını, incelemedeki söz konusu ürününüz ile ilgili telefon görüşmemizde bilgi paylaşıldığını tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla Lacoste Online Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları