18 Nisan 2015 #3186134

Lacoste 2 Gün Önce Aldığım Ayakkabının Farklı Numara İle Değişimi Yapılmıyor!

Marmara Forum Lacoste mağazasından aldığım ayakkabıyı 2 gün sonra ayağıma küçük gelmesinden dolayı değiştirmeye gittiğimde sadece numara değişimi yapacak olmalarına rağmen incelemeye gönderdiler. 12 gün beni beklettiler bu küçük sorun için. Sonrasında red cevabı ile adına ve kalitesine hiç yakışmayan bir hizmet gördüm.


Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olsaydınız bu çerçevede inisiyatifinizle değişim yapabilirdiniz.


Değiştirilmek istenen üründe herhangi bir kusur, ayıp yok ise, numaranın uymaması ve ya alınan hediye gibi durumlar iade almanız, müşteriyi mağdur etmemeniz gerekir.


Eğer siz bizleri düşünmeyip mağdur edebiliyorsanız, bizim de yasal hakkımızı aramamız en doğal hakkımız.

Rüya 328 Okunma

Cevaplar

  • Rüya14 Mayıs 2015

    Standart bir mesaj ile işi geçiştirdiğinizi, ürünü gerçekten hakkını vererek incelemiş olsanız hata olduğunu görebileceğinizi düşünüyorum. Sonuçta müşteri odaklı olmadığınız ufacık bir sorunu bile çözüme yönelik geri dönüş yapmadığınızdan belli oluyor. Bu yüzden benzer konularda bir çok şikayet alıp, müşteri kaybı yaşıyorsunuz, bu açıkça gelen şikayetlerden belli. Sizin gibi "kurumsallık" adı altında, müşteri odaklılığından uzak bir firmaya böyle bir yaklaşım hiç yakışmadı. Bir pazarlama stratejisi olarak, 1 müşteriyi kaybetmenin size potansiyel 10 müşteri kaybettirebileceği bilincini umarım ileriki zamanlarda benimsersiniz. Fakat tabii siz bu ufacık sorunu çözemediğiniz, çözüme bile yaklaşmadığınız için, bizlerde farklı yollardan hakkımızı aramak durumunda kalacağız. Bilgilerinize.

  • Lacoste Temsilcisi01 Mayıs 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek ister Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön