Lacoste Yanlış Bilgi ve İlgisizlik!

Tayfun A. |

Lacoste'den ayakkabı iadesi sonrası ayakkabı almaya çalışırken yaşadıklarım. Önce Bağdat Cad. mağazasına gittim. Palladıumda numarası gözüküyor dedi, gittim yok, oradan Nautilus dediler gittim yok oradan Capitol'de var dediler gittim yok. Capitol'de başka model alım dedim numarası yok baktı Palladıumda var dediler gitti yok.

Palladıum'da bu sefer iadem olduğunu söylemedim satış temsilcisi ödemenizi yapın diğer mağazadan getirtiriz dedi. Ben iadem var öyle alacağım dedim o zaman olmaz dedi. Sizin müşteriye değeriniz ürün satana kadarmış, birde stokta var gözüken ama mağazada olmayan sorunu 5 kez yaşanırsa bu sorgulanmalı bence böyle prestijli bir marka için.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun A.
  05 Eylül
  09:57

  Sayın Yetkili, bu yanıtınızla mağazalarınızdaki bu sorunları kabullenmiş zaten biliyormuşsunuz demek olmuş siz sadece benim ayakkabıyı bulamama yanıt vermişsiniz oysaki asıl sorunun üzerini örtmüşsünüz, ben, sizin mağazacılık kusurlarınız ve müşteri ilişkilerinizdeki sorunlardan bahsetmiştim. Eğer bu kusurlarınızı kabullenmiş ve zaten perakendecilik vizyonunuz bu ise yanıtınız yeterlidir.

 • 31 Ağustos
  17:33

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz.
  Stoklarımızda ürün var ise araştırılıp tarafınıza bilgi veriliceğini aktarmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Lacoste Müşteri Hizmetleri