17 Ekim 2016

Lacoste Ürününün Arkasında Durmuyor.

Bir buçuk yıl önce eşime hediye ettiğim Lacoste marka cüzdanın durup dururken fermuarı atmıştır. Bunun üzerine cüzdanı mağazasına götürdük. Ürünü merkeze yollayacaklarını ve değişime orada karar verildiğini söylediler. Bir hafta sonra gelen telefonumuza gelen mesajda ürünün iade kabul edilmediğini ve gelip mağazadan alabileceğimizi söylediler. Tekrar arayıp tamir etmelerini ve ücretini neyse vereceğimizi söylememize rağmen kabul edemeyiz dediler.

Şimdi ben şunu anlamıyorum: Bu cüzdanın fermuarını bir kere bizim bozmamız imkansız, hadi diyelim biz zorladık bozduk, tamiratını bile yapmıyorsun. 180 liraya satın aldığım cüzdanın karşılığında firmanızın vereceği cevap bu olmamalıydı. 40-50 liralık cüzdanlar bile 5-10 yıl sapasağlam kullanılıyorken, Lacoste gibi bir firmaya böyle bir durum karşısında verdiği cevabı yakıştıramadım. Bir daha da buradan ne ürün alır, ne de eşe dosta aldırırım.

Ömer 329 Okunma

Cevaplar

  • Ömer11 Kasım 2016

    Müşteri hizmetlerinden bir bayan aradı, bana arge mühendislerinin cüzdanın tamiratını yapamayacaklarına dair karar verdiklerini söyledi. Maalesef Lacoste gibi bir firmaya ürününün arkasında durmamasını yakıştıramadım, bundan sonra alışverişlerimde bu hadiseyi göz önünde bulunduracağımı söyledim. Üzgünüz dedi kapadı.

  • Lacoste Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Saygılarımızla, Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön