Lacoste Ürünün Kusurlu Oluşu!

İlknur O. |

Yaklaşık 1 yıl kullanılan gömleğin kol manşetlerinde kumaşın altında pütürler oluşmuştur. Yaka ve kol kenarları aynı şekilde yıkanıp, ütülenirken, yaka da bir bozulma olmadığı halde kol manşetlerinin yüzeyinin altından kabarmış ve bozulmuş olması o bölümdeki kumaş defosundan kaynaklı olmalı.

14 Mayıs' ta sorunu mağazaya ilettim, en geç 10 gün içinde tarafınıza bilgi verilir dendi. 03/06/2013 Pazartesi günü maalesef ben aradım ve konu ile ilgili bilgi alamadığımı gelişme olup olmadığımı sordum; müşteri hizmetleri bugün içinde sonladıracağız dedi. Ancak bana 1 gün sonra 4 Haziran salı günü telefonla dönüldü ve maalesef bu kullanıma yönelik bir durum bir şey yapamıyoruz denildi. İtiraz ettim tekrar.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlknur O.
  18 Temmuz
  15:07

  never ever... haksız olabilirim ancak bu bana saygısızlık edilmesi ve bilgilendirme yapılmaması anlamına gelmez. mağazalarının bu kadar düzgün olması maalesef personel kalitesine yansımamış

 • 05 Haziran
  15:02

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetinize istinaden müşteri hizmetlerimiz ile yaptığınız görüşme sonucunda ürününüzün 2.kez incelenmesi için merkeze yönlendirildiğini tarafınıza aktarmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Lacoste Müşteri Hizmetleri