Lacoste Ürünleri Ödenen Parayı Hak Etmiyor!

Mustafa Y. |

Firmanızdan almış olduğum üründe oluşan daha önce de belirttiğim sıkıntılardan dolayı firmanızca ürün tek taraflı inceleme işlemine tabi tutulmuştur. Sözde incelemeniz neticesinde hiçbir yıkama işlemine tabi tutulmayan ve çok sık kullanılmayan üründeki tüylenme probleminin firmanıza göre kullanıcı hatası olduğu tarafımıza tebliğ edilmiştir. Hiç bir suretle firmanızın yapmış olduğu tek yanlı sözde incelemenizi kabul etmiyorum. Ürünü tarafsız bir hakem kuruluşuna incelettirip, (bilirkişi, ekspertiz... vb.) nezdinizde tüketici mahkemesinde dava açacağım.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Y.
  22 Ocak
  14:06

  sürekli müşteri memnuniyetini göz önünde tutan bir firma hiçbir yıkama işlemine tabi tutulmayan ve çok sık giyilmeyen bir ürünü tamir edip müşterisine sunmaz. ürünü bu şekilde kesinlikle teslim almayacağım. ürünü bilirkişiye inceletip hakkınızda tüketici mahkemesinde dava açacağım.
  bilginize,

 • 22 Ocak
  13:47

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür.
  Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek ister

  Saygılarımızla
  Lacoste Müşteri Hizmetleri