Lacoste Ürün İadesindeki İlgisiz Davrandı.

Eren B. |

Boyner'den aldığım Lacoste ayakkabım ayağımı aşırı derecede sıkarak beni yürüyemez hale getirdi. Satın alırken böyle bir durum yoktu ve ayakkabıyı kullanamayacak durumda olduğum için Boyner aracılığı ile ürün iadeye gönderildi. Müşteri memnuniyetine en üst seviyede önem vereceğini düşündüğüm Lacoste, ürünü 1 ay sonunda reddetti. Kendilerine 3 hafta önce web siteleri ve ayrıca e-posta olarak attığım mesajlara da cevap vermemeyi tercih ettiler.

Bu olayın böyle bir ortama ulaşmadan çözüleceğine inanıyordum zira yaşadığım durum pek karşılaşılacak bir durum değil. Daimi tercihim olan Lacoste gibi kaliteli ve nispeten pahalı bir markanın müşterisine göstermediği bu değer karşısında üzgünüm.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren B.
  08 Eylül
  11:09

  Firma ilk inceleme sonrası verdiği kararın aynısını vererek, beni anlamsız bir şekilde mağdur bırakmıştır. Bu gibi durumların çok karşılaşılacağını düşünmediğim, karşılaşılsa dahi çözüm sürecinde destek olunmasına inandığım için verilen kararı Lacoste'a yakıştıramıyorum.

 • 28 Mart
  15:44

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetiniz ile ilgili telefon görüşmemizde de belirttiğimiz üzere ürünü Metrocity Boyner ile görüşerek tekrar incelemeye gönderilmesi gerektiğini tarafınıza aktarmak isteriz
  Sonuç ile ilgili tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Lacoste Müşteri Hizmetleri