04 Haziran 2015

Lacoste Üretim Hatası Olmasına Rağmen İade Alınmaması!

Ankara Cepa Lacoste mağazasından aldığım ayakkabıyı sadece 2-3 saat giydim ve ayakkabının ön tarafında bir bombeleşme fark ettim. Aldığım günün ertesi günü ayakkabıyı götürüp mağazaya gösterdim, mağazadaki satış elemanları ve görevliler "ayakkabıda üretim hatası olduğunu söylediler, gönderelim hemen değiştirirler" dediler.

Hatta bazı ayakkabıların böyle geldiğini ve bununda üretim hatası olduğunu söylediler. İadeye gönderdim ama red cevabı aldım. Gerçekten anlamıyorum. Bütün Lacoste mağazaları üretim hatası demesine rağmen nasıl red cevabı gelebiliyor. Lacoste dan başka ayakkabı kullanmadım bugüne kadar. Lacoste benim için bitmiştir. Çevremdekilerede almamaları için uğraşacağım.

Özcan 253 Okunma

Cevaplar

  • Lacoste Temsilcisi11 Haziran 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

  • Özcan 10 Haziran 2015

    Ayakkabıyı hatalı bir şekilde geri gönderdiler. Bugün defolu ayakkabımı Cepa dan geri aldım, cepa da ki çalışanlar "bu hatanın sizinle alakası yok, bu bombeleşmeyi siz istesenizde yapamazsınız, üretim hatası bu, neden kabul etmediler anlamadım " dedi. Ben mağdur oldum siz olmayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön