Lacoste Trikoları Çekiyor İki Beden Ufalıyor!

Hüsmen Ö. |

Lacoste' den almış olduğum iki adet triko kazak çekti hem de 2 beden falan, belki bir yanlış yıkamada bulunmuşuzdur diyerek geri bile götürmedim. Etrafımdakilere verdim ancak daha sonra bir kazak daha aldım yeni sezon dünyanın parasını veriyoruz daha 2 3 yıkamada tamamen özellikle yıkama talimatlarına uyarak yıkanmasına rağmen yine aynı şekilde çekti ürünü iadesi için gönderdim reddedildi.

Etiketler :

Model ve Beden Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüsmen Ö.
  25 Nisan
  03:18

  Almadiginizi biliyoruz zaten sorunda orada etrafimda da kaç kisiden ayni şikayet var teikolariniz tüm talimatlara uyulmasina rağmen cekiyor ve iade almiyorsunuz yani istediginiz fiyatin karsiligini vermiyorsunuz sistemden sizden alisverislerimi gorebilirsiniz bundan sonra tek bir urununuzu almayacağım ve buradan bende uzulerek urununuzu kimseye tavsiye etmiyorum.

 • 08 Nisan
  11:58

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür.
  Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek ister

  Saygılarımızla
  Lacoste Müşteri Hizmetleri