29 Eylül 2014

Lacoste Tabanı Çıkan Ayakkabıyı Red Etti.

Bahçeşehir Akbatı avm'nin Markapark mağazasından aldığım ve sadece hafta sonları giydiğim Lacoste marka ayakkabının her ikisininde aynı anda tabanı çıktı. Ürünü mağazaya götürdüğümde ayakkabının Eren Holding'e ( Lacoste) gönderileceği ve inceleme başlatılacağı söylendi.

Herhangi bir kullanım hatası olmadığını böyle bir şeyin ancak imalat hatası olabileceği tarafıma mağaza yetkilileri tarafından aktarıldı, fakat 21 günlük inceleme sonunda red yanıtı geldi. Mağaza çalışanları genelde ilk incelemede red yanıtı geldiğini ve 2. defa gönderildiğinde ürünün iadesinin yapılacağını bildirdiler, fakat ben 2. defa göndermeyeceğim ve bu Eren Holding'e karşı mücadelemi tüketici mahkemesinde gerçekleştireceğim.

Berk 362 Okunma

Cevaplar

  • Berk 04 Mart 2015

    Mağaza değişimi yaptı, sizlerin aylardır haberi yok galiba

  • Lacoste Temsilcisi05 Ekim 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüzle ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürününüzün değişiminin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön