15 Mayıs 2013

Lacoste Sorunları Çözmek Yerine Standart Cevap Veriyor!

1795066 nolu şikayette ürünle ilgili fiş numarası verilmemiş olmasına rağmen; Lacoste'un verdiği cevap "ürün ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir" Lacoste bu cevabı neye göre vermiştir?

Tüm şikayetlere bu standart cevabı veren Lacoste'un müşterileri herhalde giysi kullanımı ve yıkaması hakkında hiç bir fikri yok çünkü hepsi hatalı kullanımdan kaynaklı! Lacoste'un "0" üretim hatası ile çalışması da cabası!

Lütfen artık Lacoste gömlek vs. giymesini öğrenelim de firmayı artık rahatsız etmeyelim.

Arzu 58 Okunma

Cevaplar

  • Arzu 11 Haziran 2013

    yukarıda yazdığınız gibi ürünün 2. kez incelenmesi için mağazadan isteneceğini söylediniz bugün 20 gün oldu arayıp bilgi istediğimizde hiçbir işlem yapılmadığını ve ilgilenilmediğini öğrendik, tekrar bravo diyorum..

  • Lacoste Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, 550137 nolu fiş numarasına ait ürün ile ilgili telefon görüşmesinde de belirttiğimiz üzere ürün şikayetleriniz doğrultusunda incelenmesi için 2.kez mağazadan istenecektir. Sonuç bilgilerinin sms yolu ile tarafınıza aktarılacağını iletmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön