18 Ekim 2016

Lacoste Sipariş İptali Yapılmaması!

9 Eylül günü (Kurban Bayramı arifesi) saat 16.00 gibi telefonuma İş Bankasından Lacoste.com.tr sitesinden alışveriş yapıldığı, haberdar değilsem kartı iptal etmem gerektiğine dair bir mesaj geldi. Aradığımda 2 dakika içerisinde 6 ayrı alışveriş yapıldığı 2500 TL'lik 6 ayrı ürün alındığı söylendi. Mesajın gelme sebebi de bu normal olmayan alışveriş şekli idi. Kartı iptal ettirdikten sonra Lacoste.com.tr adresinden telefon bulup firmayı aradım, olayı anlattım, siparişin iptalini istedim. Madem ki benim adıma yapılmış bu sipariş iptal ediyorum dedim. Kart numarası vereyim dedim, onlar ise bayram tatili dolayısıyla bu iptali yapamayacaklarını, siparişi yollayacaklarını, benim ise istediğim kanuni yola başvurabileceğimi söylediler. Yani bu firma için alışverişin yapılması önemli yoksa kim yapmış, çalıntı kartla mı yapmış, haksızlık mı hiç önemli değil yeter ki mal satsınlar.

Selim 318 Okunma

Cevaplar

 • Selim 01 Kasım 2016

  İş Bankası ile yaptığım görüşme sonucunda konu hakkında haklı bulunduğum ve gerekli güvenlik tedbirlerini almadıkları için bütün harcamanın firmadan geri alındığı bilgisi verildi. Yani İş Bankası benim kartımla yapılan harcamayı Lacoste firmasından geri almış. Bana git nereye başvurursan başvur demişti Lacoste firması. Beter olsunlar. Bundan sonra daha dikkatli satış yaparlar belki.

 • Selim 25 Ekim 2016

  Firmanın 18 Ekim tarihli mesajı yalandır, tarafımla hiçbir şekilde iletişime geçilmemiştir.

 • Selim 21 Ekim 2016

  Lacost un müşteri hizmetleri, benimle iletişime geçmediniz, aramadınız, hiçbir şekilde görüşmedik. Neden insanları kandırıyor yalan söylüyorsunuz?

 • Selim 19 Ekim 2016

  Başlık lacost'un dolandırıcılara yardım etmesi idi, neden değiştirdiniz?

 • Selim 18 Ekim 2016

  Hiçbir şekilde tarafımla ilişkiye geçilmedi, yalan söylemeyin, insanları aldatmayın. Tek derdiniz daha fazla ürün satabilmek, hırsız almış dolandırıcı almış umurunuzda değil.

 • Lacoste Temsilcisi18 Ekim 2016

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Saygılarımızla, Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön