11 Aralık 2014

Lacoste Sattığı Ürünlerin Arkasında Durmuyor.

Lacoste'dan süet bot almıştım. İki gün üst üste aynı ayakkabıyı giymişliğim yoktur bu botu da 2-3 günde bir giyerek toplamda 2 ay kullandım. Botun rengi soldu, rengi açıldı Ayakkabı görüntü itibarıyla kullanılmaz halde. Aldığım yere götürdüm. Değişim talebiyle garantiye gönderdiler. 2 hafta sonra (yani tam 14 iş günlük yasal sürenin sonuncu günü) değişim talebi reddedilmiştir diye mesaj geldi. Müşteri hizmetlerini aradım, tekrar gönderelim dediler. Yine 2 hafta sonunda değişim talebi reddedilmiştir diye mesaj geldi. Kullanıcı hatası diyorlar. Kurumsal ve kalite üzerine çalışan, hitap ettiği kişiler bakımından üst kademe kişilere hitap eden bu firma satış sonrası ürünlerinin arkasında durmuyor.

Deniz 317 Okunma

Cevaplar

  • Deniz15 Aralık 2014

    Diğer şikayetlere de bakıldığı zaman cevap aynı, gösterilen ilgi alaka aynı! Ürünün ne olduğu, sorunun ne olduğu bile araştırılmadan yazılan matbu bir yazı.

  • Lacoste Temsilcisi12 Aralık 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüzle ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürününüzün değişiminin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön