23 Mayıs 2015

Lacoste Sattığı Kusurlu Ürünün İadesini Yapmıyor!

Lacoste'dan 330 TL'ye kardeşime doğum günü hediyesi olarak ayakkabı almıştım ve bunu toplam 2 ay giydi ve ayakkabı parçalandı her tarafı yıprandı yırtıldı. Dışarıdan cüzi miktarda aldığım ayakkabıları bile inanın 1 yıl giymişimdir. Ben böyle bir şey görmedim. Ayakkabıyı Boyner'den almıştım teste gönderdim bugün aradılar red cevabı gelmiş. 330 TL verip de bir ayakkabıyı 2 ay giyebilmek insanı çok üzüyor. Ben yardımlarınızı bekliyorum sorunumun çözülmesini istiyorum gerçekten verdiğim para az para değil.

Meltem 262 Okunma

Cevaplar

  • Meltem27 Mayıs 2015

    300 küsur para verip 2 ay bir ayakkabı kullanılmaz Lacoste müşteri memnuniyetine önem vermiyor bu kadar netim. bir daha kesinlikle Lacoste den ayakkabı almam dışarıdan almış olsaydım 50 TL'lik ayakkabı 1 yıl giyerdim. Bu ürünün garantisi devam ediyor. Hakkımı yasal yollardan arayacağım bunu bilin tüketici mahkemesi kimin haklı olduğuna karar verecektir. İYi günler.

  • Lacoste Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek ister Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön