17 Ekim 2016

Lacoste Saatin Kullanılmadan Camının Çatlaması.

14.10.2016 tarihinde saat 13:45'de alınan Lacoste 2010720 model saatin akşam hiçbir darbe olmadan olduğu yerde camı çatladı. 15.10.2016 tarihinde Eren Holding Occasion mağazasına gittim ve saati incelediklerinde teknik hata olduğunu bildirdiler ama saatin değiştirilmesini kabul etmediler. Ancak firma ilgilenmeyip, herhangi bir Lacoste mağazasına başvuru yapılacağını bildirdi. Mağazada zorda olsa saati incelemeye sevk edileceğini ve sattıkları ürünün arkasında durmadılar. Eren holding gibi firmanın bu davranışı kesinlikle kabul edilemez.

Serkan 325 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 24 Ekim 2016

    Değerli Arkadaşlar Lacoste ürün alırken tekrar düşünün bence, 7 gün içerisinde cevap vereceklerdi. Ama arayan soran yok, eren Holding in bu davranışını kesinlikle kınıyorum.

  • Serkan 17 Ekim 2016

    Yapılan görüşmenin neticesi: hiçbir şey değişmedi. Bekleyin ve görün dediler. Hala sattıkları ürünün arkasında değiller!

  • Lacoste Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Saygılarımızla, Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön