Lacoste Renkler Dağıldı!

Eren H. |

Eren Holding Lacoste markalı kazağını aldım. TL ödedim ve elle yıkama yapmama rağmen renkler dağıldı ve değişim RED edildi. 558615 fiş ile kanıtı. İnsanlar bu kadar saf mı zannediliyor bilmiyorum. Bundan sonraki işlemim Tüketici halkalarına göndermek olacak. Eren Holding Lacoste gibi büyük kuruluş Tekstil mühendislerinin arkasına sığınarak RED demesi çok vahim.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren H.
  31 Mayıs
  17:50

  Değerlendirme anketine göre; Süreç Bence daha kötü, Sonuç daha alamadık, sadakat bakacağız şikayeti kapatmak için birşeydler yazacağımıza sonuç oladaklı çalışmak bence daha doğru olur bence....

 • Eren H.
  31 Mayıs
  17:47

  Dün yolladığım kazağın 2. içincelemesini nasıl yapıyorsunuz biraz işinize özen gösterin

  Saygılarımla,
  İyi çalışmalar....

 • Eren H.
  30 Mayıs
  09:49

  Sayın Yetkili

  Söz konusu şikayetim 558615 nolu fiş numarasına ait ürünün 2. incelemede değil Red yazıldı kazak evde! bu gün tekrar yollayacağım. Biliyorum belki bunu mağaza hiç yollamadan Red diyecek yada Kontrol eden arkadaş açmadan red yazacak yazık yazık ki EREN Holding gibi büyük kuruluş bu kadar ilgisiz kalsınNütfen birazcık özen gösterelim.

  Saygılarımızla,
  İyi çalışmalar

 • 30 Mayıs
  08:28

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetlerinize istinaden 558615 nolu fiş numarasına ait ürünün 2.incelemede olduğunu tarafınıza aktarmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Lacoste Müşteri Hizmetleri