08 Ağustos 2016

Lacoste Renk Solması...

Nisan ayında Zorlu Center Lacoste mağazasından almış olduğum gömleğin belirli aralıklarla sadece 5 kez giydiğim halde koltuk altında renk solması meydana gelmiştir. Garantiye yolladığım ürünün iadesi veya değişimi yapılmamış ve kendilerinden kaynaklı bir hata olmadığını belirtmişler. Kalitesini ön plana çıkararak satış yapan bu markanın ürettiği gömlekler sadece 5 giyimlik mi? Yoksa kalitesinde mi bir düşüş var?

Ahmet 127 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet13 Ağustos 2016

    Ürünün değişimi için Tüketici Haklarına başvurumu gerçekleştirdim. Ürünü inceleme amacıyla isteyecekleri günü bekliyorum. Lacoste değil ama tükecitici hakem heyetinin doğru kararı vereceğini temenni ediyorum.

  • Lacoste Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön