29 Mart 2013

Lacoste Rengi Kısa Zamanda Solan Mont!

2012 yılının şubat ayında aldığım lacivert renkli montumu bu yılın şubat ayında çamaşır makinasın da 30 derecede yıkadım. Yıkama neticesi rengi solmuş kol ağızları yıpranmış duruma gelmiştir. 540512 nolu fişle firmaya verdiğim ürünle ilgili 3 defa inceleme yapılıp 3 kez telefonuma " ürünümüzü iade alamadığımızı üzülerek bildiririz" mesajı gönderilmiştir.

Maddi fedakarlık yaparak 750 TL etiket fiyatıyla aldığım bu montubu haliyle ve üzerindeki firma markasıyla giymem mümkün değildir ve param sokağa atılmıştır. Hani müşteri memnuniyeti hani firmanın markasının arkasında durması hani marka imajı.

S.murat 79 Okunma

Cevaplar

  • S.murat 29 Mart 2013

    Merhaba "İnceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememişti"denilmektedir. Peki kullanımla ilgili tarafınızdan neler tespit edilmiştir. Bu konuda aydınlatıcı bilgi vermiyorsu nuz. Bu konuda bilgi vermenizi rıca ederim.

  • Lacoste Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürün ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürün değişiminizin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön