22 Mart 2013

Lacoste Monttan Haber Yok!

Sezonunda aldığım mevsimlik montun cebi yırtık çıktı. Aldığım mağazaya (tepe nautilus) 11/03/2013 de iade ettik. aynı ürün olmadığı için cebinin değiştirileceği söylendi 11-12 gün oldu halen bir yanıt gelmedi. . geçen hafta telefonla sormak istedim önce ilgili mont tadilat talebi bulunamadı sonra 1-2 gün içinde ulaşabileceği söylendi.

Bugün ise kardeşim mağazaya uğradı merkezlerinin Çorumda olduğunu bir iki gün içinde ulaşacağını söylediler. . montun akıbeti hakkında arayıp bilgi verme tenezülünde bulunulmadı. ben hiç bir markada böyle birşey görmedim. sezon sonu almalıydım sanırım.

Leyla 68 Okunma

Cevaplar

  • Leyla22 Mart 2013

    firmanın müşteri temsilcileri çok hızlıydılar doğrusu . . şikayet yazımın hemen ardından telefonla aranıldım...ürün çorluda tadilat işlemi yapıldığını ve ürünün önümüzdeki hafta en geç çarşamba günü ulaşabileceğini söylediler 3 haftada gibi bir süreçde yardımcı olabilmek böyle bir firmaya yakışmıyor. . bu kadar uzun süren bir işlem için ürünün diğer bir mağazadan bulunup müşteriye teslimi daha doğru olmazmıydı. hem sezonunda alınan bir ürün hatalı çıkıyor , hemde 3 haftada da teslim edilebiliyor... böyle büyük firmalar ürünlerinin arkasında olup müşteri memnunuiyetini sağlamalılar bence, ayrıca bu ürünlerin fiyatları ucuz sayılamayacak kadar yüksekken. .

  • Lacoste Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, 546408 nolu fiş numarasına ait ürünün tadilat olduğunu aktarıp, bugün çıkışının yapıldığını tarafınıza belirtmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön