08 Şubat 2014

Lacoste Marka Kaz Tüyü Yeleğin Tüyleri Dökülüyor.

Bakırköy capacity Lacoste mağazasından bir adet kaz tüyü yelek aldım. Yelek aşırı derecede tüy döküyor. Her giydikten sonra yeleğin altına giydiğim kazak vb şeyden tüy topluyorum ve aşırı derecede. Bu yüzden yeleği giyip dışarı çıktığımda yeleği çıkartamıyorum çünkü çok tüy döküyor.

Yeleği çıkartsam millet bana bakacak bembeyaz her yanım tüy. Bu gidişle yelekte tüy kalmayacak. İncelemeye gönderdim 2 sefer değişim isteğinde bulundum kabul edilmedi. Tüy dökmesi normalmiş. Gittim bunların inadına başka firmadan kaz tüyü yelek aldım bir sefer tüy döküldüğünü görmedim. Ben yeleği giyemiyorum. İade alınmasını ve ürün karşılığında başka bir ürün almak istiyorum.

Dursun 381 Okunma

Cevaplar

  • Dursun 14 Aralık 2016

    Siz zaten hiçbir ürününüzün arkasında durmuyorsunuz. Geçenlerde yine mağazanızı gezdim, kaz tüyü mont var 1000 TL alacaktım bu ilgisizliğiniz yüzünden ve hatalı ürünü geri almadığınız için almaktan vazgeçtim.

  • Dursun 14 Şubat 2014

    Bu ürünü kim inceliyor gelsin benim yanımda incelesin. Yelek iç taraftan aşırı tüy döküyor diyorum size. Ben habire tüy mü toplayacağım eşyalarımdan.

  • Lacoste Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüz ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürün değişiminizin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön