Lacoste Lacoste Ayakkabı Hatalı!

Ömer Can D. |

13/09/2014 Tarihinde aldığım İzmir Çiğli Boyner alışveriş merkezinden aldığım Lacoste markalı 268,50 TL tutarındaki ayakkabı aldım. Kasım ayının başında her ikisinde de iç astarlarında yırtılma ve sol alt tabanda ayakkabının açılmalar oldu. 24/01/2015 tarihinde Boyner mağazasına ürünün kusurlarından dolayı teslim ettim,09/02/2015 tarihinde Boyner mağazası müşteri hizmetleri tarafından aranarak ürünün red yediğini iadesinin gerçekleşmediğini ve kusurun kullanıcı kaynaklı olduğunu belirttiler. İlk defa Lacoste firmasından ayakkabı almıyorum üç ayda ayakkabı nasıl bu hale gelebilir? Lacoste gibi büyük bir firmaya hiç yakıştıramadım. Tüketici Hakem Heyetine elimdeki belgelerle başvuru yapacağım.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  10:35

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür.
  Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek ister

  Saygılarımızla
  Lacoste Müşteri Hizmetleri

 • Ömer Can D.
  12 Şubat
  11:23

  13/09/2014 Tarihinde İzmir Çiğli Boyner alışveriş merkezinden aldığım Lacoste markalı 268,50 TL tutarındaki ayakkabı aldım. Kasım ayının başında her ikisinde de iç astarlarında yırtılma ve sol alt tabanda ayakkabının açılmalar oldu. 24/01/2015 Tarihinde Boyner mağazasına ürünün kusurlarından dolayı teslim ettim,09/02/2015 tarihinde Boyner mağazası müşteri hizmetleri tarafından aranarak ürünün red yediğini iadesinin (Fiş no:2041486) gerçekleşmediğini ve kusurun kullanıcı kaynaklı olduğunu belirttiler. İlk defa Lacoste firmasından ayakkabı almıyorum 3 ayda ayakkabı nasıl bu hale gelebilir? Lacoste gibi büyük bir firmaya hiç yakıştıramadım. Tüketici Hakem Heyetine elimdeki belgelerle başvuru yapacağım.