Lacoste Kullanılmış Ayakkabı.

Mehmet S. |

Mersin Forum AVM Lacoste mağazasından 11 Şubat'ta ayakkabı beğendim, numarası yoktu, sipariş verdiler özellikle ama özellikle belirttim teşhir ürün gelmesin istemiyorum diye. 16 Şubat'ta onlar aramadan gittim ben sordum teslim aldım güvenerek bakmadım. Eve geldim ürün dışarıda giyilmiş alt taban lastikleri yırtılmış, üst derisi aşınmış sıfır ayakkabı bağcıkları bağlı gelmiş, nasıl oluyorsa, ıslak mendille silinmiş bu nasıl bir imaj bu nasıl marka?

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet S.
  22 Şubat
  14:59

  Bugün şikayetimin beşinci günü ve Kurumsal dev marka Lacoste hala sorunumu çözemedi. Maillerime dönmedi birgünlük giymediğim ayakkabıyı değiştiremedi yardımcı olamadı. Teşhir ürün satıldı

 • Mehmet S.
  22 Şubat
  14:08

  Evet telefon görüşmesi 1 kez yapıldı ve çözüm üretilmedi. İftira atıldı. Benim şikayetlerim devam edecek.

 • 22 Şubat
  14:05

  Sayın SAGIR,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
  Söz konusu şikayetinize istinaden tarafınıza telefonda görüşme gerçekleştirdiğimizi, kullanılan ürünün iade veya değişiminin yapılamayacağını tarafınıza bildirmek isteriz.


  Saygılarımızla,
  Lacoste Online Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet S.
  19 Şubat
  16:08

  Ayakkabıyı aldığım gün akşamı Şikayetvar.com üzerinden şikayetimi bildirmiştim. Mağazalar kapalı olduğu için gidemedim direk şikayetimi yazdım yani aynı gün akşamı ama buradan da çözüm üretilmedi. Personelleri söz veriyor cumartesi gelin yenisini istedik diye aradan bir gün geçiyor gelmeyin değişim yapmayacağız diyorlar. Lacoste dan nefret etmek için birçok sebep var. İftira var kumpas var yalan var her şey var. Saçma sapan kamera kaydının arkasına sığınmışlar.

 • Mehmet S.
  19 Şubat
  16:04

  Ben 11 Şubat'ta Mersin Forum AVM mağazasından ayakkabı siparişi verdim numarası olmadığı için ve 16 Şubat'ta mağazaya gidip ayakkabıyı sordum geldiğini söylediler ayakkabıyı getirdiler ayakkabıyı teyit etmek için kutuyu açtı elimi ayakkabıya değdirdim bir tekine baktım bu teşhir gibi dedim personel yok olur mu dedi ben acelem olduğundan ve Lacoste firmasına güvenerek hediye paketi yaptırdım. Akşam eve gidene kadar ayakkabıyı kontrol etmedik evde baktığımızda ayakkabının sol ve sağ ikisinde ipleri bağlanmış durumdaydı. İkincisi ayakkabının sağ ve sol arka tarafları siyahlaşmış kauçukları yıpranmış olarak kutudan çıktı. Değişim yapılmadı. Çözüm üretilmedi