02 Şubat 2016

Lacoste Kaz Tüyü Mont Tüy Döküyor!

Modelini çok beğenerek aldığım Lacoste marka kaz tüyü montumu maalesef giyemiyorum. Monttan sürekli tüy çıkıyor. İlk 1-2 hafta belki biter diye bekledim ama sürekli tüy çıkmaya devam etti. Herhangi bir yere gittiğimde, montumu çıkardığımda kazağımın üzerinde bir sürü beyaz tüycükle dolaşmaktan utandığım için ürünün iadesi için Lacoste mağazaya başvurdum.

2 haftalık bir incelemenin ardından ürünü testten geçirdiklerini ve iade alamayacaklarını söylediler. Nasıl bir testten geçirdiklerini bilmiyorum ama montu giydikten sonra kazağımın halini gösteren resimlerimi ekliyorum. Resimleri müşteri hizmetlerine göndermek istediğimi belirttiğim halde almak istemediler. Ürünün iadesini talep ediyorum.

Can 187 Okunma

Cevaplar

  • Can04 Şubat 2016

    Herhalde insanlarla dalga geçiyorsunuz. Sürekli aynı kes kopyala cevap. Ürün şu anda tekrar incelemeye alınmış durumda. Dün telefonla müşteri hizmetlerinizle konuştum. Sanırım ürün inceleme dosyama bile bakmadınız. Tekrar inceleyeceklerini belirttiler. İade alınmaması halinde tüketici mahkemesine başvuracağım.

  • Lacoste Temsilcisi03 Şubat 2016

    Sayın SEBER, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön