24 Temmuz 2015

Lacoste Kalitesiz Ürün!

27.05.2015 tarihinde almış olduğum ayakkabının 20.06.2015 tarihinde giyilmeyecek hale gelmesi beni hayal kırıklığına uğrattı anlamakta güçlük çekiyorum. Nasıl olur da Lacoste gibi bir firma bu kadar kalitesiz ürün üretebilir? Anladım ki isme aldanmamak lazımmış. Üstüne üstlük firmaya geri gönderdiğim ayakkabıyı 1 ay oldu hala geri dönüş söz konusu değil, nasıl bir müşteri memnuniyeti sağlama stratejisidir bu böyle! Firmanın adına yakışmayan hareketler bunlar insanları aptal yerine koymayın!

Merve, 215 Okunma

Cevaplar

  • Lacoste Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

  • Merve, 03 Ağustos 2015

    Bu kadar kalitesiz bir firma görmedim. 2 hafta içinde 278 liraya aldığım ayakkabının iç astarının yırtılması kullanıcı hatası olarak nasıl geri gönderiliyor anlamış değilim. Üstelik 1 ayı geçtikten sonra ürün kullanıcı hatası diye geri gönderiliyor. Bu nasıl bir samimiyetsizliktir. Kesinlikle ve kesinlikle Lacoste gibi düşük bir firmadan asla alışveriş yapmayacağım. Müşteri hizmetlerinde iadesi olacak deyip ertesi gün maalesef iade olmuyor demesi kafa karıştırıyor. Daha birbirlerinden haberleri yok. İnsanları yanıltıyorlar. Bu olayı tüketici mahkemesine taşıyacağımı bildiririm sonuç olarak 2 haftalık ömrü olan ayakkabıya 278 lira vermek aptallık olur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön