Lacoste Kalitesini Düşürmüş.

Mehmet Fatih A. |

Ortalama 2004'e kadar genelde tüm kıyafetlerimi Lacoste almaya özen gösterirdim 2004 'ten sonraki sektörde modalaşan rahat ve fiyat olarak daha uygun tarza dönmüştüm bende, fakat 2013 yılında tekrar Lacoste'a dönmeye karar verdim ve onlarca adet gömlek tshirt pantolon alıp tekrar dolabımı Lacoste'a çevirdim, fakat 200 tl civarı verip aldığım basit polo tshirlerim 3-5 yıkamada tanınmaz hale geldi.

Aldığım gömleklerde yıkamada sonra kumaş hatalarının ortaya çıktığını gördüm. firmaya gönderdiğimde ise bırakın solmasını kumaş hatasını bile kabul etmeyip iade ettiler.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Fatih A.
  15 Eylül
  13:37

  mrb. lacoste müşteri hizmetleri ; şikayetvar.com sitesine yazdığım şikayetim sizin cevabınız için değil, sizden farklı bir tutum beklemıyorum zaten. sadece lacoste kullanıcılarına özgü bir uyarı olsun diye yazılmıştır. bu ekonomik şartlarda bu ülkede bir tşhirt veya gömleği 200-300 tl ye satıyorsanız ürünüzün arkasında da durmuyoryorsanız bunu vatandaşların bılmeye hakkı oldugu için yazılmıştır. iyi günler

 • 15 Eylül
  09:06

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüzle ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir.
  Ürününüzün değişiminin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Lacoste Müşteri Hizmetleri