Lacoste ''İade Alamadığımızı Üzülerek Belirtmek İsteriz''!

Volkan S. |

İstanbul Metro City Lacoste mağazasından almış olduğum Polo yaka t-shirt ü 1 kere giyip yıkadıktan sonra çekme yaptığı için mağazaya geri götürdüm ve oradaki çalışan 3 bayan personel gözle görülür bir şekilde çekme olduğunu söyleyerek ve sistem ne olursa olsun incelemeye göndermek zorunda olduklarını söylediler.

Anlayışla karşıladım ve iadeye gönderdik. Bugün gelen mesajda ise iade alamayacaklarını söylediler yani giymediğimiz marka t-shirt E 210 TL ödedik tekrar incelemeye gönderdiler ve olası mağduriyet durumum da sosyal medya hesabımdan 1 milyon 300.000 takipçiye mağduriyetimi açıklayacağım.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan S.
  08 Ekim
  19:42

  Daha önce şikayet yazmıştım almış olduğum Polo yaka t-shirt 1 kere giydim ve çekme yaptı bunu geri götürdüm incelemeye gönderdiler ve alamayacaklarını söylediler yazık verdiğim paraya bu durumu diğer insanların mağdur olmaması için 1 milyon 300 bin takipçim ile paylaşacağım!

 • Volkan S.
  07 Ekim
  14:54

  Sayın yetkili ürün aynı şekilde geri geliyor bu mağduriyet rezillik ötesi bu yaşadığım olayı Milyonluk takipcili hesabımdan paylaşacağım

 • 29 Eylül
  14:47

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz.
  Söz konusu şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.
  Talebiniz doğrultusunda ikinci incelemenizin sağlanacağını ve sonuç bilgisi tarafınıza iletileceğini bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Lacoste Müşteri Hizmetleri