23 Eylül 2013

Lacoste Hediye Değişim Kartında Aynı Ürüne Fiyat Farkı İstedi!

Bir hafta önce Lacoste Ankara Cepa mağazasından alınıp bana hediye edilen gömleği bedeni büyük geldiği için bugün değişime götürdüm. Ancak kasaya vardığımda aynı ürünün bir beden küçüğünü değişim için götürdüğümde 57 lira fiyat farkı istediler.

Geçen hafta fiyatlar indirimliydi ama bu hafta yeni sezona girdik filan dediler. Böyle bir tuhaflık olabilir mi? Bana hediye geliyor ve bir hafta sonra aynı ürünün sadece bir beden küçüğünü almak için değişime gidiyorum ama benden hediye üzerine fiyat farkı alıyorlar. Bu konuda yetkililerin mağduriyetimi gidermesini istiyorum.

Ali 344 Okunma

Cevaplar

  • Ali 25 Eylül 2013

    Merhaba Ben müşteri olarak aynı ürünün 1 beden küçüğünü değiştirmek istedim. ama siz biz hafta önce ki fiyat üzerine başka bir barkot basarak aynı ürünü yeni sezon diye sattığınızı söylediniz. yani ben bir mal alıyorum ve bir hafta sonra değişime gittiğimde kusura bakmayın fiyatşlar zamlandı zam farkını da alacağız diyorsunuz. ben zaten ilk aldığımda fiyatını peşin ödemişim. ödenmiş bir malın üzerinden tekrar nasıl fark isteyebilirsiniz. madem siz bu konuda müşteriyi madur bırakıyorsunuz bende en kısa zamanda bu konuyu detaylı bir şekilde tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim.

  • Lacoste Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetiniz ile ilgili telefon görüşmemizde de belirttiğimiz gibi yeni sezon ürünlerde fark alındığını tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

  • Ali 24 Eylül 2013

    Ayrıca biraz önce beni daha da şaşırtan birşey öğrendim. Benimle birlikte kendisine aynı gömlekten hediye gelen yakın arkadaşım bugün ankamall lacoste mağazasına gitmiş ve ürünü değişim kartına dahi bakılmaksızın şu anki fiyatı üzerinden aynı değerde başka bir ürünle değiştirmişler. Bu nasıl bir iştir anlamıyorum. aynı fiyattaki değişim için fark alınıyor zaten bir muamma ancak başka bir şubede değişim kartına bile bakmadan değiştiriyorlar. bu konu gerçekten normal bir sorunun dışına çıktı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön