01 Ekim 2013

Lacoste Hatalı Ürününe Sahip Çıkmıyor!

Lacoste mağazasından almış olduğum erkek gömleğinin yakaları kısa sürede renk aşımına uğradı. Mağazaya götürüp durumu anlattım, onlarda kontrol için bir yerlere gönderdiler. Sonra da durumun kabul edilmediğini her hangi bir şey yapamayacaklarını söylediler.

Bu kadar kısa sürede gömlek özelliğini kaybedecekse boşuna Lacoste'dan aldık herhalde, hatalarını kabul etmemeleride bunun cabası. Bu kadar kısa sürede hiç bir gömleğin yakaları aşınmaz. Markaya güvenip dünyanın parasını verip alıyorsunuz sonra da ürünlerine sahip çıkmıyorlar.

Aslı 57 Okunma

Cevaplar

  • Aslı 05 Ekim 2013

    Öylesine alınmış bir gömleğin bile yakası 2 - 3 yıkamada renk vermiyor. Nasıl oluyor bu. O zaman satarken çok güvenmeyeceksiniz markanıza!!!!!! Sonuna kadar iade edilmesini yada değişim talep edeceğim!!!!

  • Aslı 05 Ekim 2013

    Lacoste' dan aldığım bir gömleğin yakalarının renginin açılması 2 - 3 yıkamada nasıl oluyor. Bunun açıklamasını istiyorum. Ben neye para veriyorum. Markaya mı, kaliteye mi??????????????

  • Lacoste Temsilcisi03 Ekim 2013

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüz ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürün değişiminizin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön