Lacoste Hatalı Ürününe Sahip Çıkmıyor!

Aslı S. |

Lacoste mağazasından almış olduğum erkek gömleğinin yakaları kısa sürede renk aşımına uğradı. Mağazaya götürüp durumu anlattım, onlarda kontrol için bir yerlere gönderdiler. Sonra da durumun kabul edilmediğini her hangi bir şey yapamayacaklarını söylediler.

Bu kadar kısa sürede gömlek özelliğini kaybedecekse boşuna Lacoste'dan aldık herhalde, hatalarını kabul etmemeleride bunun cabası. Bu kadar kısa sürede hiç bir gömleğin yakaları aşınmaz. Markaya güvenip dünyanın parasını verip alıyorsunuz sonra da ürünlerine sahip çıkmıyorlar.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslı S.
  05 Ekim
  12:29

  Öylesine alınmış bir gömleğin bile yakası 2 - 3 yıkamada renk vermiyor. Nasıl oluyor bu. O zaman satarken çok güvenmeyeceksiniz markanıza!!!!!! Sonuna kadar iade edilmesini yada değişim talep edeceğim!!!!

 • Aslı S.
  05 Ekim
  12:26

  Lacoste' dan aldığım bir gömleğin yakalarının renginin açılması 2 - 3 yıkamada nasıl oluyor. Bunun açıklamasını istiyorum. Ben neye para veriyorum. Markaya mı, kaliteye mi??????????????

 • 03 Ekim
  10:27

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüz ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir.
  Ürün değişiminizin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Lacoste Müşteri Hizmetleri