Lacoste Hatalı Ayakkabıyı Kabul Etmiyor.

Emrah Y. |

1,5 - 2 ay önce almış olduğum rayford4 727srm1230024t ayakkabıda renkte yer yer solmalar ve ayakkabı tekleri arasında renk farkılıkları çıktı. Ayakkabıyı incelemeye gönderttiğimde kullanıcı hatası dediler. 2. gönderttiğimde yine aynı şekilde sorun yok dediler. Ayakkabıyı maksimum 3 defa giyindim masa başı çalışıyorum işe gelince ayakkabıyı çıkartıp kalıba koyuyorum titizlikle kullanıyorum ben hatalıyım.

Aynı ayakkabının benzerini yapmışlar 85 tl biz 250 tl veriyoruz olsun Lacoste sağlamdır diyoruz gelinen noktaya bak. Erenler holding gibi şirketin iade almamak için oynadığı oyunlara bak. Ancak hakem heyetine gidiyoruz ve sizlerde gidin bunla uğraşmaz deyip atıyorlar olan bize oluyor.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Bayi Personel Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah Y.
  03 Temmuz
  14:14

  Lacoste mi tövbeeeeee bundan sonra 10- 15 e yakın personelle iletişime geçtim bu firmadan sadece 2 kişiye buradan teşekkür ediyorum Müşteri Temsilcisi Melda Hn ve Forum İstanbul Superstep mağaza Hakan Bey 10/2 yani gerçek anlamda sorunuzla uğraşabilecek kişi.

 • Emrah Y.
  27 Haziran
  09:37

  Hangi 2. 3. olacak sen Lacoste gibi Firma milyonluk ciro yap iade bölümüne adam koymayıp chat sayfalarındaki robot gibi standart cevaplar at şu site üzerinde gördüğüm tüm olaylar ve yaşadıklarımdan sonra LAcoste artık gözümde 5. sınıf bir marka satış sonrası hizmet sıfır. O ayakkabı iade yine alınmayacak biliyorum ancak inadına peşini bırakmayacağım ve hakem heyetine kadar taşıyacağım konuyu bir akıllı siz değilsiniz.

 • 26 Haziran
  17:09

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetleriniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüzün 2. incelemede olduğunu tarafınıza belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Lacoste Müşteri Hizmetleri