06 Eylül 2013

Lacoste Gömlekteki İplik Hatası Kabul Edilmedi!

Lacoste firmasından aldığım gömleği giydiğimde sağ tarafının bel kısmında bir ip çekiği olduğunu gördüm. Hiç kullanmadan aynı gün götürdüm. Bakıp incelediklerinde iade alamama nedenlerinin gömleğin aynı gün giyilmediğini, üzerinden zaman geçtiğini, ürünü inceleme için merkezlerine göndereceklerini söylediler.

Ürün 1 aydır merkezde 2 kez olumsuz cevap geldi. Denilen ise gömleğin kalitesiyle ilgili bir problem değil, benden kaynaklı olduğu.

Emre 69 Okunma

Cevaplar

  • Lacoste Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, 1111122659 fiş numarasına ait ürünün değişiminin onaylandığını tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

  • Emre08 Eylül 2013

    Aynı cümleyi firmadan 3. Kez duyuşum. Eğer bu seferde sonuç istediğim gibi olmaz ve yine hatalı ben gösterilirsem tüketici haklarına şikayette bulunacağım. 1 aydır uğraşıyorum. Kalite ve hizmet için fazla bedel ödemenin karşılığı bu olamaz ve olmamalı.

  • Lacoste Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetiniz ile ilgili müşteri hizmetlerimiz ile yaptığınız görüşmeye istinaden ürününüzün tekrar incelenmesi için merkeze yönlendirildiğini tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön