14 Temmuz 2014

Lacoste Gömlekte Dikiş Problemi!

Lacoste marka gömleği 13 Nisan tarihinde aldık ve sadece 2 defa giydikten sonra her iki kol dikişlerinde atmalar mevcut olduğunu farkettik. Markasına güvenerek aldığımız söz konusu ürün ile ilgili inceleme ve değişim talebimiz red şeklinde sonuçlandı.

Herhangi bir Lacoste gömleğin sadece iki kez giyildikten sonra her iki kol dikişinin atması ancak üretim hatası olması durumunda söz konusu olabilir. Yetkililerden konu ile ilgili bir açıklama beklemekteyiz.

Mustafa 373 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa21 Eylül 2014

  Lacoste'nin 06.08.2014 tarihinde gömleğin tamiratını yaptıkları şeklinde mesaj göndermesi üzerine mağazadan ürünü almaya gittik. Ancak sol koldaki sökük özensizde kısmen kapatılmış, sağ koldaki söküğe ise hiç dokunulmadığını gördük. Sonuç olarak Gömleğimizi sökükleri ilk günkü bırakılmış bir şekilde teslim aldık. Lacostenin bize yaşattığı ürün deneyimini (tamir ettik sözüne rağmen ürünü aynen müşteriye vermek) ve tamir olmuş denilen yeni gömleğimizi çevremizdeki herkesle (Lacoste müşterisi olsun veya olmasın) paylaşıyor olacağız. (*) Eşim artık bu ürünü istemiyor.

 • Lacoste Temsilcisi19 Temmuz 2014

  Sayın Müşterimiz, Telefon görüşmemiz de de belirtmiş olduğumuz gibi şikayetleriniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüz 2. kez incelenme yönlendirdiğini ve kontrolünün sağlanacağını tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa19 Temmuz 2014

  Buradan herhangi bir yanıt verilecek mi yoksa yaşadığım ürün deneyimi ile ilgili detay vermeye devam mı etmem bekleniyor?

 • Mustafa16 Temmuz 2014

  Ek olarak ürün beraberinde gönderdiğim faturam ortadan ikiye ayrılmış olarak aldım. İlgilenen yetkili bantlamaya dahi gerek görmemiş.! dikkat ve özen gösterilmesi gereken bu konularda hizmet kalitesi farklılığı böyle mi gösteriliyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön