10 Şubat 2014

Lacoste Gömlek Kolları Manşetleri İlk Yıkamada Deforme Oldu!

08.02.2014 tarihin'de Lacoste Amsterdam'dan gömlek aldım Türkiye'ye geldiğim de 1 gün sonra giymek için gömleği yıkadım ve sonrasında resimler de olduğu gibi durum ve söz konusu konu ilk değil daha önce ki şikayetimde aynen başka bir beyaz gömleğim Lacoste Marmara Forum mağazasından alınmış olup aynı sorunla karşılaşmıştım şikayetimi dile getirsem de bir faydası olmadı ilginç bu gömlek ise ilk yıkamasında bu duruma geldi.

600 TL gibi bir rakam çöpe gitti sanırım giyilmez durumda görüldüğü gibi.

Alper 151 Okunma

Cevaplar

 • Alper 18 Aralık 2014

  Sorunumla kaldım hiç bir suçum olmadan ürünüm hatalı olmasına rağmen değişim gerçekleşmedi alakasız ve ilgisiz bir şube marmara forum şubesi bir daha kullanmamak üzere söz verdim markanızı teşekkür ederim kurumsal kaliteli yapınıza.

 • Alper 05 Mart 2014

  Ayrıca Marmara forum lacoste mağazasında müdür olarak duran kişi ismini bile söylemekten çekinen kişi saygısızca incelemeye göndermeden gülerek bu olmaz ya sokak ağzı ile kendi incelemesini yapmıştır ben ısrarcı olmamla birlikte incelemeye gitmiştir ürünüm Eren Holding kurumsal yapınıza teşekkür etmek isterim.

 • Alper 05 Mart 2014

  Bugün sms ile incelenmekte olan ürünümü iade alamadığını üzülerek aktardı lacoste yetkilileri hiç giyilmeden ilk yıkamada ütü yapılmadan resimdeki duruma geldi gömlek ve bu ikinci gömleğim.giyilmiş bir gömlek olsa yine neyse demek isterdim ama hiç giyilmeyen bir gömleğe böyle bir red aldım markaya olan tüm güvenim bitmiştir lacoste bitmiştir yazıklar olsun tüketici haklarına gidiceğim.

 • Lacoste Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetleriniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüzün incelemede olduğunu tarafınıza belirtmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön