25 Haziran 2014

Lacoste Gömleğimde Dokuma Hatasını Kabul Etmediler.

Lacoste'dan aynı gün içerisinde almış olduğum 5 gömlekten bir tanesi dokuma hatalı çıktı ve eşim bunu ben giydikten sonra gördü. Lacoste'a geri gönderdim. Hatayı kabul etmediler. Marka değerine yakışmayacak nitelikte bir yaklaşım. Genel merkezine kadar başvurup şikayetimi dile getireceğim.

Jest olsun diye gene değiştirilir. Nitekim maliyeti 10 dolar olmayan gömleklere marka değeri nedeniyle yüzlerce lira veriyoruz. Yılbaşından beri defalarca alışveriş yaptığım kaliteli olduğunu düşündüğüm bir marka bunu yaparsa biz nereden giyecek alırız bilmiyorum ama bundan sonra Lacoste'dan olmayacağı kesin.

İbrahim 570 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 02 Temmuz 2014

    Yine kabul etmediler. Ben böyle bir aymazlık görmedim. Lacoste'a niye kabul etmiyorsunuz hatayı diye soruyorum, hergün 100'lerce talep geliyor. Biz hepsini kabul edemeyiz diyorlar. Demek ki kalite artık Lacoste değil. Yarın genel müdürüne kargoyla gömleğimi hediye olarak göndereceğim. Ben bunu giymem kendileri giysinler.

  • İbrahim 30 Haziran 2014

    Açık söylemek gerekirse gömlek ihtiyacım var ve elim Lacoste'a gitmiyor şu anda. İnancımın yerine geldiği dakika tereddütsüz alışverişlerime devam edeceğim. Ama hatamın olmadığı bir durumdan dolayı sizin gibi bir firma beni mağdur etsin istemiyorum. Aksi takdirde kaliteliye olan inancıın kırılması üzücü olur benim için. İlginize teşekkürler.

  • Lacoste Temsilcisi27 Haziran 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetleriniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüzün 2. incelemede olduğunu tarafınıza belirtmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön