19 Kasım 2014

Lacoste Eski Ürün Satışı Ve Kalite Problemi.

Lacoste indirim günlerinden geçen sene sonu aldığım mont aşırı kaz tüyü veriyor, üzerime giyince kazaklarım tüy içinde kalıyor, cepleri kaz tüyü dolu montu giymekten tiksinmeye başladım, iade istediğimde ürünün çok eski olduğunu söylediler, eski ürün mü satıyorsunuz diye sorunca hayır 10 yılda olsa aldığını söyleyip tekrar inceleme isteyince de kullanıcı hatası dendi.

Halil 356 Okunma

Cevaplar

 • Halil 12 Mayıs 2015

  Lacoste marka hiçbir ürün almıyorum kafam rahat artık. Değişim yapılmayan her tarafından kaz tüyü fışkıran montu da çöpe attım. Sorunum çözülmüş oldu.

 • Halil 24 Kasım 2014

  neyi incelediniz anlamıyorum montun cebinde bir avuç dolusu kaz tüyü duruyor dalga mı geçiyorsunuz kalitesiz astar kullanılmış kaz tüyleri hepsi dışarıda inceleyen arkadaşı bir daha inceleyin bence kaz tüyü mont aldık diye her tarafımızdan kaz tüyü fışkırmasına gerek yok isimden firma benim kaç tane kaz tüyü mont aldığımı görebilir bir kayıtlarını incelesin onlarda niye problem yok olsa idi onlar da iletirdim demek ki bu üründen rahatsızlığım var ürün incelettik deniyor incelenmemiş incelense ceplerindeki bir avuç dolduracak kaz tüyünü vede montu bir saat giyinip çikar tsın inceleyen arkadaş kazak üzerine bıraktığı tüylerle insan içine çıkabilecekmimerak ediyorum inceleme yapan birim samiyetsiz bence hiç güven vermiyor bu durum sinir bozucu yakışmıyor birşey yapmadan icelettik demek koskoca firmaya yakışmıyor birde şunu söylemekte fayda var bu ürünle ilgili başka müşterilerinde şikayeti olmuş ve aynı ürünle ilgili değişimde yapılmış müşteri ismini vermeyi kabul ederse sormam lazım isimi de sizlerle paylaşırım.

 • Halil 24 Kasım 2014

  eski ürünleri depolarda beklemiş malları indirim günleri adı altında satışa sunup şikayet dile getirince çok eski ürün demek lacoste yakışmıyor.

 • Lacoste Temsilcisi19 Kasım 2014

  2831716 - Lacoste Markasına Yakışmıyor!-- Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüzle ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürününüzün değişiminin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön