Lacoste Değişimi Yapmıyor.

Mustafa Y. |

Lacoste müşteri hizmetlerine, firmanızdan almış olduğum üründe oluşan daha önce de belirttiğim sıkıntılardan dolayı firmanızca ürün tek taraflı inceleme işlemine tabi tutulmuştur. Sözde incelemeniz neticesinde hiçbir yıkama işlemine tabi tutulmayan ve çok sık kullanılmayan üründeki tüylenme probleminin firmanıza göre kullanıcı hatası olduğu tarafımıza tebliğ edilmiştir. Hiç bir suretle firmanızın yapmış olduğu tek yanlı sözde incelemenizi kabul etmiyorum. Ürünü tarafsız bir hakem kuruluşuna incelettirip (bilirkişi, ekspertiz... vb.) nezdinizde tüketici mahkemesinde dava açacağım.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Y.
  18 Ocak
  12:51

  Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan bir firma hiçbir yıkamaya tabi tutulmayan ve çok sık kullanılmayan bir üründe tüylenme oluştuğunda bunu tamir ederek müşterisine teslim etme yolunu seçmez. Ürünü mağazadan teslim almayacağım ve haklarımı hukuki yollardan ne pahasına olursa olsun arayacağım.

 • 13 Ocak
  14:14

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür.
  Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek ister

  Saygılarımızla
  Lacoste Müşteri Hizmetleri