29 Aralık 2015

Lacoste Deforme Olan Ayakkabı!

Yaklaşık 7-8 kere kullanımdan sonra ekteki resimlerden de görüldüğü gibi ayakkabının topuk kısmında deformasyonlar meydana geldi. Değişim talebiyle ayakkabıyı Buyaka Lacoste mağazasına bıraktım. Fakat kullanıcı hatası olduğundan iade alamadıklarına dair mesaj geldi.

Çağrı merkezini arayarak ürünün kullanıcı kaynaklı olmadığını tasarımla ilgili bir sorunu olduğunu ileterek tekrardan incelemelerini rica ettim. Fakat 3-4 gün sonra yine aynı şekilde iade alamayacaklarını belirterek ayakkabıyı geri gönderdiler. Yaşamış olduğum mağduriyetin giderilmesini ve ürün değişimi konusunda yardımcı olmanızı bekliyorum.

Yahya 155 Okunma

Cevaplar

  • Lacoste Temsilcisi30 Aralık 2015

    Sayın KUZUOGLU, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön