Lacoste Defolu Ürün Sattılar!

İlker G. |

05. 04. 2013 günü Viaport mağazasından gömlek aldım, alırken denemek istedim ancak denetmediler. Eve geldikten sonra düğmesinin hafif sallandığını gördüm, düşerse dikeriz dedik ve düştü. Ancak düştüğünde altının delik olduğunu defolu ürün olduğunu gördük. Ürünü 01. 05. 2013' te mağazaya değişim için getirdim, merkeze yollayarak en geç 15 gün içinde bakılacağını söylediler.

Ondan sonra arayan olmadı ben tekrar aradığımda ürün red cevabı gelerek mağazada olduğunu söylediler. Müşteri yetkilisi A. beyle görüştüm red nedenini sorduğumda tekrar göndeririz ancak nasıl olsa yine red gelir dedi. Nasıl firma daha göndermeden red olacağını bildiren bir müşteri yetkilisi, bu kadar kabalık olmaz.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker G.
  11 Haziran
  19:51

  Ürün bir kez incelendi ve ürün su an elimde neden bahsedıyorsunuz,elimdeki urunu nasıl ınceledıgınızı açıklanmıştınız, yalan soyledıgınız ıcın teşekkür ederım sızın gıbı bır formaya daha soyleyecek bir şey yok

 • 06 Haziran
  17:46

  Sayın Müşterimiz,

  549867 nolu fiş numarasına ait ürününüz ile ilgili müşteri hizmetlerimiz ile yaptığınız görüşmeye istinaden 3.inceleme için tekrar merkeze yönlendirildiğini tarafınıza aktarmak isteriz.


  Saygılarımızla
  Lacoste Müşteri Hizmetleri