26 Şubat 2016

Lacoste Çok İlgisiz Bir Firma!

2015 Ekim ayında eşime Lacoste Trabzon Forum mağazasından bir mont aldım. Esasında eşim bu mağazanın her ürününü kullanıyor olmasına ve bütün ürünlerde her halükarda bir arıza çıkıyor olmasına rağmen yine de severek giyiyor diye aldım! Yoksa şahsım bu mağazanın önünden bile geçmez!

Mont sezon ürünü idi ve oldukça pahalı idi. Tüm ürünlerinde arıza çıkan firmanın faturasını özenle sakladım çünkü yine bir arıza çıkacağını biliyordum. Trabzon'daki firma yetkilileri ilgiyle karşıladılar yardımcı oldular sağ olsunlar. Ürünleri incelemeye gönderdim. Beklerdim ki özür dileriz, bu kadar kısa süreli bir kullanımda bu tip bir arıza kabul edilemez.

Ama bunun yerine yine yeni yeniden her inceleme sonrası gördüğüm tarzda matbu bir açıklama ile karşılaştım. Çok şaşırdım! Müşteri hizmetlerini aradım. Sizi arayacağız dediler aramadılar. Bir daha eşim de alsa eve sokmam!

Ceylan 284 Okunma

Cevaplar

 • Ceylan 11 Mart 2016

  Bu manada benimle yakından ilgilenen ve problemi geç de olsa çözen müşteri hizmetlerinden Elif hanıma ve Trabzon Forum Lacoste mağazası çalışanlarına çok teşekkür ederim.

 • Ceylan 11 Mart 2016

  Bugün dilekçem ve faturamı hazırladım gidip Lacoste dan montu alıp tüketici hakem heyetine başvuracaktım. Malum oldu sanırım.! Yolda aradılar biz size yardımcı olacağız dediler. Montu reddedip göndermişler ikinci kez ben mağazaya giderken neden aradılar, niye ikinci kez reddettikleri ürünü bugün sabah hemen iade alıp bana pardon dediler hiiiiiiiç anlamadım. Ama hedefime ulaştım. Aslında bugün onları bekleyen çok teferruatlı bir dilekçe süprizim vardı ama yarım kaldı. Ben yine de ölü rahmet bulsunda nereden bulursa bulsun demiyorum, iki ay kafamı meşgul ettiler sonunda kararlılığımı görünce pes ettiler. İlgilenenlere duyurulur. Ancak firmanın politikasının eksikliği firmanın suçudur.

 • Ceylan 09 Mart 2016

  Bilgi sahibi olmayanlar için yazıyorum... Ben de ilk kez hakem heyetine başvuracağım. Ama dün araştırma yaptım ilk olarak yaşadığınız ildeki hakem heyetinin adresini tespit edin. Ardından elinizdeki verileri toplayın, fatura iade belgeleri şikayet dilekçeleri vb. (bunları ek olarak vereceksiniz). Sonra probleminizi anlatan bir dilekçe yazın, internette örnekleri mevcut. Sonra elinizdeki belgeler ile hakem heyetine başvurun. tabi ki bunun güzeli firma ile uzlaşıya gitmektir ancak Lacoste ile böyle bir şey 10 yıldır hiç gerçekleşmedi zira daha önce de ürünlerim reddedildi. O yüzden en iyisi siz Lacoste dan alışveriş etmeyin:) okuyun okutturun kulağınıza küpe olsun

 • Ceylan 08 Mart 2016

  Ürünü tekrar istettiler dalga geçer gibi ve yine ret verip yolladılar. Sorunumu çözmediler. Şimdi tüketici masasına faruramla gidip paramı tahsil etme zamanı.!

 • Ceylan 27 Şubat 2016

  Ürün için telefonla ulaşıldı, ürün tekrar incelemeye gidecek ancak yine red olursa o zaman hakkımı aramaya devam edeceğim. Herkes bilgi sahibi olsun diye de buradan paylaşacağım... şimdilik ilginize teşekkürler

 • Lacoste Temsilcisi26 Şubat 2016

  Sayın SOZEN, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden telefonda görüşmemizde bilgi paylaşıldığını tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Lacoste Müşteri Himzetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön