15 Ocak 2016

Lacoste Çizme Aşağı Düşüyor Toplanıyor!

A City mağazanızdan çizme aldım, bir kez kullandım sürekli aşağıya düşüp toplanıyor. Bir hafta sonra incelemeye yolladım ret cevap geldi. Böyle saçmalık olur mu? Çizme bacakta durur çorap gibi aşağıda durmaz. Alırken de sordum satıcıya düşme olur mu diye hayır dedi. Bu şekilde kandırılmak hiç hoş değil gereğini yapın lütfen.

Gelen mesaj; "Sn. S. A****, oCC13230 no.lu fişle mağazamıza bıraktığınız ürünümüzü iade alamadığımızı üzülerek bildiririz. Ürünümüz 2 gün içerisinde mağazamızda olacaktır." Kesinlikle kabul etmiyorum geri almayacağım.

Seyhan 213 Okunma

Cevaplar

  • Lacoste Temsilcisi18 Ocak 2016

    Sayın AVSAR, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön