Lacoste Ayıplı Ürün Sattı!

Ömer Faruk B. |

Lacoste'dan mevsimlik mont aldım. Eve geldikten sonra farkettim ki yakasında yırtık ve baskı hatası, ayrıca cep kısmında yapışkan izi olduğunu farkettim. Aldığım mazağa uzakta olduğu için evime en yakın mağazaya sordum, kabul edeceklerini söyleyince, götürdüm durumu izah ettim, ürünü teslim ettim.

İnceleyip bize geri dönüş yapacaklarını bildirdiler. Aradan bir ay geçti, iki defa hem mağazayla hem Genel Müdürlükle görüştüm ( kendileri dönüş yapmadı, ben kendim devamlı aradım ). Montu onaramadıklarını, bu haliyle gelip almamı söylediler. Lacoste gibi bir firmanın böyle bir ürünü satmasının ayıbı bir kenara, üstüne bir de bu haliyle bana geri iade etmek istemeleri kabul edilecek bir durum değil.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Faruk B.
  27 Kasım
  21:15

  Ben ürünün sorunlu yerlerini gösteriyorum, şirket hala sorun tespit edilememiştir diyor. Bunu anlamak mümkün değil.. Kısaca biz ne olursa olsun değiştirmeyiz deseniz daha mantıklı bir açıklama olacaktı.

 • 27 Kasım
  15:55

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüz ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir.
  Ürün değişiminizin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Lacoste Müşteri Hizmetleri