23 Kasım 2013

Lacoste Ayıplı Ürün Sattı!

Lacoste'dan mevsimlik mont aldım. Eve geldikten sonra farkettim ki yakasında yırtık ve baskı hatası, ayrıca cep kısmında yapışkan izi olduğunu farkettim. Aldığım mazağa uzakta olduğu için evime en yakın mağazaya sordum, kabul edeceklerini söyleyince, götürdüm durumu izah ettim, ürünü teslim ettim.

İnceleyip bize geri dönüş yapacaklarını bildirdiler. Aradan bir ay geçti, iki defa hem mağazayla hem Genel Müdürlükle görüştüm ( kendileri dönüş yapmadı, ben kendim devamlı aradım ). Montu onaramadıklarını, bu haliyle gelip almamı söylediler. Lacoste gibi bir firmanın böyle bir ürünü satmasının ayıbı bir kenara, üstüne bir de bu haliyle bana geri iade etmek istemeleri kabul edilecek bir durum değil.

Ömer 98 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 27 Kasım 2013

    Ben ürünün sorunlu yerlerini gösteriyorum, şirket hala sorun tespit edilememiştir diyor. Bunu anlamak mümkün değil.. Kısaca biz ne olursa olsun değiştirmeyiz deseniz daha mantıklı bir açıklama olacaktı.

  • Lacoste Temsilcisi27 Kasım 2013

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürününüz ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürün değişiminizin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön