Lacoste Ayakkabının Vurması Kullanıcı Hatasıymış!

Zafer İ. |

Cepa Lacoste' dan arkadaşıma Temmuz 2014' te hediye olarak aldığım ayakkabı ilk gün topuktan vurma yaptı. Mağaza çalışanı 3-4 kez giyin açılır yeni olduğu için yapmıştır dedi. Bizde 3-4 daha denedik ve sorun devam etti. Arkadaşım o yaz ayakkabıyı giyemeden kaldırdı. Mayıs ayında tekrar kullanmak istedi. Ama daha giydiği gün topuk kıpkırmızı oldu. 15 Mayıs gibi mağazaya gittik sorunu anlattık, daha ilk günden açacağını söylediniz ama sorun bir türlü gitmiyor dedik. Neyse aldılar incelemeye 20 gün sonra kullanıcı hatası dediler. Kabul etmedik bir daha yolladılar. 27 Haziran'da yine kullanıcı hatası dediler. Anlayacağınız hata arkadaşın topuğunda üründe değilmiş. Bir daha Lacoste mu?

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer İ.
  07 Temmuz
  16:33

  Lafı uzatmaya gerek yok. 2 kez red cevabı geldi. Lacoste ayakkabının vurması topuğu kızartması bizim hatamızmış. Haklısınız sizde hata olmadığı herkese yolladığınız aynı mesajdan belli! Bizler sürekli Lacoste gibi yerlerden alışveriş yapan insanlar değiliz. Kırk yılda bir arkadaşlarımıza eşimize dostumuza özel günlerde hediye alabilirsek uğrarız Lacoste gibi mağazalara. o yüzden hata sizde değil kusura bakmayın hata bizde!

 • Zafer İ.
  02 Temmuz
  08:52

  Haklısınız sizde hata olmadığı herkese yolladığınız aynı mesajdan belli! Bizler sürekli Lacoste gibi yerlerden alışveriş yapan insanlar değiliz. Kırk yılda bir arkadaşlarımıza eşimize dostumuza özel günlerde hediye alabilirsek uğrarız Lacoste gibi mağazalara. o yüzden hata sizde değil kusura bakmayın hata bizde!

 • 01 Temmuz
  14:15

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri
  Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde
  araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden
  kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür.
  Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek
  tarafınıza bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla

  Lacoste Müşteri Hizmetleri