03 Şubat 2014

Lacoste Ayakkabım Kısa Sürede Deforme Oldu.

İncelemeye gönderdiğim ayakkabının sonucunu öğrendiğimde şok geçirdim. Tahmin ettiğiniz gibi kullanıcı hatası olarak kayıtlara geçti. Bir gün giydiğim ayakkabıda nasıl kullanıcı hatası olabilir merak içerisinde olup kullanıcı şikayetlerini incelediğiniz bir birim yada departman olduğunuda sanmıyorum.

Her neyse şikayetimin ne olduğunu sizlere belirtim. Ayakkabının içindeki taban süngerinin kısa olması. Bu şikayeti kullanıcı hatası olarak nasıl sonuçlandırdınız gerçekten merak içerisindeyim. Lacoste'tan şikayetçiyim.

Ahmet 123 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet14 Şubat 2014

    Öncelikle ilgi ve alakanız için TEŞEKKÜRlerimi iletiyorum. Merak ettiğim konu ilk inceleme ile ikinci inceleme arasında ne fark var.İkinci sefer yapılan incelemede değişimin onaylandığını bilgilendirdiniz,ne değiştide ilk incelemede kullanıcı hatası olarak belirtiniz ürün ikinci incelemede ürün değişimini aldı bu konu hakkında beni bilgilendirmenizi bekliyorum.

  • Lacoste Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, LAC10419 fiş numarasına ait ürününüzün değişiminin onaylandığını tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

  • Lacoste Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu ürün şikayetiniz ile ilgili çağrı merkezimiz ile yapmış olduğunuz görüşmeye istinaden ürününüzün tekrar incelenmesi için merkezimize yönlendirdiğimizi tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön