21 Kasım 2015

Lacoste Ayakkabı Değişimi Onaylanmaması...

lACOSTE marka erkek ayakkabısının alt tarafından açılma oldu. Firmaya değişimi ile ilgili gönderdik fakat değişimi uygun bulmayıp ayakkabıyı aynı şekilde geri gönderdiler. Kurumsal olmayan firmalar bile bu gibi durumlarda müşteri memnuniyeti sağlanması adına değişimi sağlarken bu kadar kurumsal ve dünya markası olan firmanın bu tavrı hiç hoş değil.

Lacoste tercih etmemizin amacı kalitesi ve satış sonrası hizmetidir. Fakat yanlış düşündüğümüzü kanıtlamış oldular. Söz konusu ayakkabıyı tekrar değerlendirmeye gönderdim. Firmadan konuyla ilgili olumlu dönüş beklemekteyim. Aksi halde tüketici mahkemesine de başvuruda bulunup hakkımı arayacağım.

İpek 180 Okunma

Cevaplar

  • İpek26 Kasım 2015

    ayakkabinin alt kısmından oluşan açılma ki yırtılmadan söz etmiyorum nasıl kullanıcı hatası olabilir mantıklı bir açıklama yaparsaniz ikna olabilirim ayrıca diğer bir konu da iadeyi kabul etmemis olsaniz da ayakkabinin tamiratini yapmadan mi geri gönderiyorsunuz? Benim ürünlerinizi almama ihtiyaciniz yok belki ama yasadigim olayi tüm Lacoste kullanicilari ile paylasiyor olacagim. ayrıca tüketici mahkemesine de basvuruda bulunacagim konu ile ilgili.

  • Lacoste Temsilcisi26 Kasım 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön