Lacoste Ayakkabı Değişimi Onaylanmaması...

İpek Uslu Ö. |

lACOSTE marka erkek ayakkabısının alt tarafından açılma oldu. Firmaya değişimi ile ilgili gönderdik fakat değişimi uygun bulmayıp ayakkabıyı aynı şekilde geri gönderdiler. Kurumsal olmayan firmalar bile bu gibi durumlarda müşteri memnuniyeti sağlanması adına değişimi sağlarken bu kadar kurumsal ve dünya markası olan firmanın bu tavrı hiç hoş değil.

Lacoste tercih etmemizin amacı kalitesi ve satış sonrası hizmetidir. Fakat yanlış düşündüğümüzü kanıtlamış oldular. Söz konusu ayakkabıyı tekrar değerlendirmeye gönderdim. Firmadan konuyla ilgili olumlu dönüş beklemekteyim. Aksi halde tüketici mahkemesine de başvuruda bulunup hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Dikiş Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İpek Uslu Ö.
  26 Kasım
  16:17

  ayakkabinin alt kısmından oluşan açılma ki yırtılmadan söz etmiyorum nasıl kullanıcı hatası olabilir mantıklı bir açıklama yaparsaniz ikna olabilirim ayrıca diğer bir konu da iadeyi kabul etmemis olsaniz da ayakkabinin tamiratini yapmadan mi geri gönderiyorsunuz? Benim ürünlerinizi almama ihtiyaciniz yok belki ama yasadigim olayi tüm Lacoste kullanicilari ile paylasiyor olacagim. ayrıca tüketici mahkemesine de basvuruda bulunacagim konu ile ilgili.

 • 26 Kasım
  15:27

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri
  Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde
  araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden
  kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür.
  Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek
  tarafınıza bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla

  Lacoste Müşteri Hizmetleri