31 Ekim 2016

Lacoste  Aldığım Ürünü Değiştirmediler.

Yazın aldığım ancak hiç giymediğim t-shirt'i değiştirmek için zorlu center'da ki Lacoste mağazasına gittim fişimi kaybettiğimi söyledim yinede yardımcı olabileceklerini söylediler. Buraya kadar her şey normal, hatta müşteriyi memnun edici. Sonrasında ilgili bayan ürünü alırken ki telefon numarasını istedi, verdim sistemde bulamadığını söyledi. Bunun üzerinde ek bilgi olsun diye ürünü taksimdeki Lacoste'tan aldığımı söyledim, o zaman faturayı bulamamamız normal, orası franchise mağaza olduğundan dolayı sistemimizde göremiyoruz, yine de ben müdürüme sorayım taksim şubesini arayayım ona göre size yardımcı olayım dendi. İlgili bayan içeri gitti geldi maalesef değiştiremiyoruz dedi.
Bunun çok saçma olduğunu, benimde hazır giyimci olduğumu franchise mağazada olsa değiştirmeleri gerektiğini söyledim ancak sonuç değişmedi.
Bunun üzerine taksim şubesine gittim, ancak onları da arayan olmamış!

Sefer 486 Okunma

Cevaplar

  • Sefer 04 Kasım 2016

    Merhabalar, evet şikayetimin aynı günü beni aradınız teşekkür ederim. Ben diyorum ki, madem franchise mağazadan aldığımız bir ürünü aynı yerden değiştirmek zorundayız! O zaman size şunu soruyorum İstanbul taksim franchise mağazanızdan bir ürün aldım ve İzmir deki arkadaşıma hediye ettim üzerine olmadı ya da beğenmedi değiştirmek istedi. Şimdi arkadaşım oradan kalkıp, üstüne basa basa söylüyorum İstanbul taksim franchise mağazasına mı gelmek zorunda? Ayrıca ben size Zorlu daki Lacoste mağazası çalışanlarının bana yalan söylediğini size beyan ettim. Ve bunu teyit ettim bununla alakalı ne diyorsunuz?

  • Lacoste Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Saygılarımızla, Lacoste Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön