14 Ekim
#12778038

Labor Medikal Tekstil Labor Tekstil İade Ücretini Ödemiyor!

Temmuz ayında yapmış olduğum iadenin ücreti hala ödenmedi. Bu konuyla ilgili 4 kere iletişime geçmeme rağmen muhasebeye iletiyoruz denilerek oyalandım. Ben kaç aydır arayıp söylemekten yoruldum. İade garantisi falan yok hiç de güvenilir değil. Mağduriyetimin bir an önce telafi edilmesini talep ediyorum.

Suzan Suzan 1.113 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Suzan'ın Teşekkür Mesajı30 Ekim

    Çözüme ulaşamadığım ve ciddiye alınmadığım için şikayetimi buradan dile getirmiştim. Şikayetimi buraya yazdıktan sonra tekrar ben arayıp ulaştım ve aynı gün içerisinde muhasebe sistemindeki sorundan dolayı aksaklık yaşandığı söylenerek ve özür dilenerek iadem yapıldı. 4 kere görüşmeme rağmen sorunun çözülememesi de şirketin problemi iken böyle bir şeyin mümkün olmayacağının söylenerek yalan söylediğimi ima etmeleri de ayrı bir şikayet konusu ama neyse. Çok uğraştım ve sonunda iadem yapıldı yine de teşekkürler.

  • Labor Medikal Tekstil Temsilcisi28 Ekim

    Sayın müşterimiz Suzan hanım Öncelikle yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz kötü bir durum. Ben şirketin yöneticisi olarak sizden ricam 4 kere konuştuğunuz kişinin ismini tarafımıza bildirmeniz. Ayrıca mesai saatleri içerisinde iş yerimizi 05063894051 ya da 08503037306 arayıp yöneticinizle görüşmek istiyorum deyip isminizi soy isminiz ve telefon numaranızı bırakmanız. Bizde her cuma iade gelen ürünler kontrol edilip ücretleri gönderilir. Banka sisteminden 4 iş gününde hesabınıza geçer. 4 kere arayan iade isteyen bir müşterimizin iadesinin yapılmaması mümkün değil 250 metrekarelik açık ofiste bunu duymamam imkansız. Ama olur da gözümüzden kaçtıysa bile merak etmeyin telafisini muhakkak yaparız. Sizin soy isminiz telefon numaranızı ve mail adresinizi göremiyoruz. Lütfen gerek mail gerek telefonla şirketimize ulaşın emin olun daha hızlı ve kesin sonuca ulaşacaksınız. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları