11 Şubat 2014

La Senza İndirimi Bana Yapmadı.

İndirim döneminide olduğumuzu bildiğimden, çok sevdiğim La Senza'dan ihtiyacım olan bir kaç parçayı almak için Capacity şubesine gittim ama satış temsilcileri o kadar samimiyetsiz ve ısrarcılardı ki, defalarca hayır, istemiyorum sadece bunu alacağım demek zorunda kaldım. Ben indirim reyonuna bakmak istediğim için mağazaya o dönemde gitmeme rağmen temsilciler sürekli yeni sezondan mal satmak için ısrar ediyorlardı.

En sonunda ısrarlarına dayanamayıp, yeni sezondan bana getirdikleri bir ürünü beğendim tam kasaya gidiyordum ki ne göreyim aynı ürün indirim sepetlerinin içinde de var! Bana bu alternatifi sunmayarak, takındıkları tutum çok yanlıştı. Bir daha o şubesini kesinlikle ziyaret etmeyeceğim.

Natali 1.207 Okunma

Cevaplar

  • La Senza Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Capacity La Senza mağazamızda yaşamış olduğunuz ve sizi rahatsız eden durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İletmiş olduğunuz konu grubumuz tarafından dikkate alınmış olup, ilgili mağazaya Yönetim tarafından gerekli uyarılar yapılmıştır. Sizi her zaman aramızda görmek dileğiyle... Saygılarımızla, La Senza Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön