05 Ocak 2015

La Senza Faturada Değiştirilemez Uyarısı Olmamasına Rağmen Değişim Yapmadı.

La Senza'dan 31.12.2014 tarihinde büstiyer, külot ve jartiyer çorabı tarafıma hediye gelmiştir. Mağazadaki satış danışmanları ürünlerin olmadığı takdirde değişim yapılabileceğini söylemişler. Ürünleri açtığım zaman alınan jartiyer çorabının aynısından olduğu (yine La Sensa marka) için değiştirmek için mağazaya gittim. Ancak mağaza görevlileri aksesuarlarda değişim yapılmadığını bildirdiler. Ancak faturada çorabın değiştirilemeyeceğine dair herhangi bir ibare bulunmamaktadır! Ürünü satmak için değişim yaparız denip daha sonra aksesuarlarda değişim yapılmıyor denmesi öncelikle kurumsal firma olarak nitelendirilen bir firma için çok büyük yanlış.

Enise 5.001 Okunma

Cevaplar

  • La Senza Temsilcisi16 Ocak 2015

    Sayın Müşterimiz, Mağazamızda yaşamış olduğunuz ve sizi rahatsız eden durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İletmiş olduğunuz konu grubumuz tarafından dikkate alınmış olup, ilgili mağaza personeline Yönetim tarafından gerekli uyarılar yapılmıştır. Prosedürlerimiz gereği aksesuar grubunda yer alan ürünlerde hijyenik nedenlerden ötürü değişim yapılamadığını üzülerek bilgilerinize sunarız. Sizi her zaman aramızda görmek dileğiyle... Saygılarımızla, La Senza Müşteri Hizmetleri

  • Enise12 Ocak 2015

    Firmanın konu ile ilgili çözüm bulması bir yana attığım mailler bile geri dönüyor, sanırım mailboxımı engellediler, müşteri memnuniyetini bu kadar önemsemeyen bir firma daha önce görmedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön