La Senza Faturada Değiştirilemez Uyarısı Olmamasına Rağmen Değişim Yapmadı.

Enise Ş. |

La Senza'dan 31.12.2014 tarihinde büstiyer, külot ve jartiyer çorabı tarafıma hediye gelmiştir. Mağazadaki satış danışmanları ürünlerin olmadığı takdirde değişim yapılabileceğini söylemişler. Ürünleri açtığım zaman alınan jartiyer çorabının aynısından olduğu (yine La Sensa marka) için değiştirmek için mağazaya gittim. Ancak mağaza görevlileri aksesuarlarda değişim yapılmadığını bildirdiler. Ancak faturada çorabın değiştirilemeyeceğine dair herhangi bir ibare bulunmamaktadır! Ürünü satmak için değişim yaparız denip daha sonra aksesuarlarda değişim yapılmıyor denmesi öncelikle kurumsal firma olarak nitelendirilen bir firma için çok büyük yanlış.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  16:31

  Sayın Müşterimiz,

  Mağazamızda yaşamış olduğunuz ve sizi rahatsız eden durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İletmiş olduğunuz konu grubumuz tarafından dikkate alınmış olup, ilgili mağaza personeline Yönetim tarafından gerekli uyarılar yapılmıştır.
  Prosedürlerimiz gereği aksesuar grubunda yer alan ürünlerde hijyenik nedenlerden ötürü değişim yapılamadığını üzülerek bilgilerinize sunarız.

  Sizi her zaman aramızda görmek dileğiyle...  Saygılarımızla,

  La Senza
  Müşteri Hizmetleri

 • Enise Ş.
  12 Ocak
  09:09

  Firmanın konu ile ilgili çözüm bulması bir yana attığım mailler bile geri dönüyor, sanırım mailboxımı engellediler, müşteri memnuniyetini bu kadar önemsemeyen bir firma daha önce görmedim.