14 Şubat 2013

KVK Telefonumun Problemini Bulamıyor!

KVK garantili telefonum, kendiliğinden kapanarak bir daha açılmadı yaptığım kontrollerde yazılımın çöktüğünü tespit ettim ve yazılım yükleyerek problemi giderdim 15 gün sonra problem tekrar edince telefonu KVK servise verdim tüm notlarıma rağmen yazılım yükleyip geri verdiler.

10 gün sonra problem tekrar etti tekrar götürdüm bu böyle 5 kere oldu sonuncuda problemin pil ile ilgili olduğunu pilin temas noktalarında çizikler olduğunu ve bunun garantiye girmediğini 108 tl ödemem gerektiğini belirttiler bu kabul etmedim .

Çünkü bunu ben yapmadım kendi servis elemanlarınızı sorgulayın dedim 48 saatte döneceğiz dediler dönmediler. internete telefon hazır görünce aldırdık , ama hiçbir şey yapılmamış!

Turker 51 Okunma

Cevaplar

  • Turker14 Şubat 2013

    Konunun pille hiçbir alakası yoktur bahsettikleri ki pili kendilerinin çizdiğine eminim, ki öyle olmasa 5. gidişinden sonra pil çizik demezlerdi pil ilk gittiğinde bu bilginin tarafıma verilmesi gerekirdi... Ayrıca kapanmaya sebep olan pil şirket deki aynı model bir blackberry de düzgün bir şekilde çalışıyor... yapılan tespit de yaklaşımda çok yanlış.... Yasal haklarımı arıyacağım... sırf dönmüş olmak için yazılan bir cevap...

  • KVK Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimiz çağrı merkezimizden destek almıştır. Tespiti yapılan arıza garanti dahili yapılamamaktadır. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön