18 Mart 2013 #1692316

KVK Telefonumu Yapmadan Gönderiyor!

İME numaralı telefonum 3 defa gitti her seferinde yarım iş yapıldı ilk gittiğinde dokunmatik sorunu vardı o yapıldı. Fakat eve geldiğinde sesi çıkmıyordu. 2. defa ses için götürdüm ses düğmesinde sorunu oldu. O yapıldı ve tekrar aldığımda kamera hatası çıktı kameraya girdiğimde telefonum otomatik olarak kapanıyor.


Bugün itibarı ile yeniden servise verdim geçen sefer 3 hafta bekledim bu sefer ne kadar beklerim Allah biliyor. Yapılan işler hep yarım sanırım kontrol yapılmıyor ama bunun cezasını bizim çekmememiz gerekiyor normalde her şeyi kontrol edilir ve teslim edilir. Umarım bu seferde çok beklemem artık yeter lütfen ilgilenirseniz sevinirim.

Şenol 169 Okunma

Cevaplar

  • Şenol22 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın onarımı için parça değişimi yapılacaktır. Değişmesi gereken parça üreticiden beklenmektedir. Cihazınızın işlemleri tamamlanıp teslim edilmeye hazır hale geldiğinde, tarafınıza SMS veya e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır. Cihazınızı, servisimize bayi aracılığıyla ilettiyseniz, bu bilgilendirme bayinize yapılacaktır. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş. Garanti Durumu: Garanti Harici Fatura Bilgisi: 7,32 TL Müşteri Bilgileri Kayıt Tarihi / Kayıt Yeri: 18.03.2013 00:00:00 / Bakırköy Teknik Servis Model: 8585 Teslimat Bilgileri Teslim Alan: Teslimat Bekliyor Tarihi: Teslimat Tarihi: Cevap bu iyide bu kamera oraya gitmeden önce çalışıyordu neden ücret isteme ihtiyacı duydunuz onu anlamadım bakın iyice saçma şeyler olmaya başladı neden ben para ödeyeyim onu anlamıyorum çözüm bumu yine fabrikadan parça bekleniyor ve ben yine bekliyorum saçmalık bakın bir işi düzgün yapıyorsanız yapın yoksa şikayet edilebilecek başka merciler bulabilirim artık yeter ya insan oyalamayın lütfen ya

  • Şenol20 Mart 2013

    Değer Arkadaşlar Maile cevap verdiğinizi söylüyorsunuz ama benim mağduriyetim had safhada bunların sebebi nedir her servise giden bu kadar süre beklermi,ve bu kadar kontrolsüzmü olur her gittiğinde bir yerimi bozulur amac teknik destek veya tamirat değilmi neden ben 1,5 aydır telefonsuz gezmek zorundayım onu anlamadım çözüm yine üretilmemiş bence sorumlular cezalandırılmalı büyük KVK ya bu yakışmıyor lütfen

  • KVK Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön