14 Şubat 2013

KVK Telefon Tamiri!

Telefonumu daha önce düşürdüğüm ve ekranı parçalandığı için telefonum garanti kapsamından çıkmış durumda. İlk önce iyice yavaşladı ve sonra mesaj da göndermeyince KVK'ya götürdüm ve telefonum için 107 lira talep edildi. Daha önce 220 lira verilmişti. Eğer o zaman tamir olmadıysa ve bu sorundan kaynaklanıyorsa benim tekrar 107 lira ödemem ne kadar mantıklı?

Rumeysa 42 Okunma

Cevaplar

  • Rumeysa21 Şubat 2013

    Telefonum mesaj göndermiyor diye 106tl para isteniyor. Eskiden KVK tarafından yenilenen bir parçasından kaynaklanan bir sorun varmış. Madem o parça yenilendi ve ben yenilenmesi için bir ücret ödedim, o parçanın tekrar yenilenmesi için bir daha ücret ödemem hiç mantıklı değil. Nokia telefonları böyle olacaksa, KVK böyle yapacaksa bir daha telefon alırken nasıl garantisine güvenip de alacağız? KVK'ya durumu anlattık biz size dönelim denildi. Bir daha da aranmadık. Telefonumun garanti kapsamında yapılmasını istiyorum.

  • KVK Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin irtibat numarasına geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön